Otwórz menu

ZAJĘCIA POPOŁUDNIOWE dla 6-9 latków

Prosimy o uwagę 🙂

Co nieco dla dzieci starszych – 6-9 lat

FIRST STEP –  Zajęcia dla dzieci w wieku 6-9 lat. Zajęcia przeznaczone dla dzieci, które chcą rozpocząć naukę tańców towarzyskich w stylu latynoamerykańskim oraz standardowym. Dzieci nie muszą mieć partnera, początkowo tańczą samodzielnie by później trener mógł zdecydować o połączeniu dzieci w pary. Pragniemy również nadmienić, że czasy idą mocno do przodu również w tańcu towarzyskim – w tym momencie turnieje tańca towarzyskiego są prowadzone również w formie występów solo.

BALETOWE ABCZajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 6-9 lat, uczące dyscypliny, cierpliwości i powagi. Spotkania nie polegają już na zabawie, ale zapoznają dzieci z podstawami baletu. Ćwiczenia wpływają pozytywnie na sylwetkę, grację oraz lekkość ruchów. Zajęcia poprzez swoją uniwersalność stanowią fundament dla pozostałych technik tanecznych, dlatego polecane są również aktywnym tancerzom. Celem tańca jest wykształcenie harmonii i ładu w tańcu.

THIS TIMEZajęcia przewidziane dla grupy wiekowej 6-9 lat. Taniec współczesny jest bardzo luźną formą tańca, to znaczy, że nie ma ograniczeń co do ustawienia ciała – tutaj tancerz ma ogromną dowolność w kreowaniu ruchu.  Główne elementy tańca współczesnego to: praca z prawidłowym oddechem i postawą ciała, naturalność i lekkość w tańcu, gibkość, zwinność i wytrzymałość, wznoszenie i opadanie, przyspieszanie i zwalnianie, równowaga i upadek. W ćwiczeniach technicznych wykorzystuje się między innymi podstawy tańca klasycznego i jazzowego, jak również inspiruje się innymi dziedzinami ruchu i tańca, nauki, teatru, sportu i wszystkiego, co jest związane z człowiekiem i otaczającą nas rzeczywistością np. sposób poruszania się niemowlaka lub zwierzęcia, specyfikę przelatującej wody, porywczy wiatr, czy figury akrobatyczne. Taniec współczesny powstał jako całkowicie inny taniec, różniący się od tańca klasycznego przede wszystkim tym, iż mniej ważna jest technika i triki, w przeciwieństwie do uczuć i emocji tancerza, dzięki czemu tancerz nabywa umiejętności aktorskich. Technika będąca podstawą w coraz bardziej powszechnych Teatrach Tańca.

POWER GIRLS –  Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 6-9 lat, skierowane do bardzo aktywnych dzieci, które posiadają nieposkromione pokłady zapału. Podczas zajęć dzieci poznają podstawy cheerleadingu jak i technik ściśle z nimi związanych. Dodatkowo nauka krótkich choreografii jak i ćwiczenia poprawiające koordynację ruchową oraz dynamikę tańca, pomogą przygotować młodych tancerzy do profesjonalnych i intensywnych treningów tańca. Dyscyplina, nauka pracy w zespole i dobra zabawa – to wszystko, aby móc wydobyć z dzieci to

, co najlepsze i rozwinąć ich umiejętności taneczne.

HIP HOPZajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 6-9 lat. Hip Hop pomimo dużej ilości nazwanych ruchów, jest przede wszystkim tańcem improwizacji, nie stanowi tez zamkniętej struktury ciągle czerpiąc inspirację z innych styli tanecznych, takich choćby jak popping i inne style stare densowe. Taniec ten wyróżnia  bounce czyli feeling polegający na odwzorowaniu podstawowego beatu poprzez cykliczna pracę ciała.

KLASYKA TANECZNA KLASA PODSTAWOWA – Zajęcia z klasyki tanecznej. Uczestnicy wkraczają w prawdziwy świat baletu. Zajęcia przeznaczone dla osób rozpoczynających naukę baletu.

Zapisy poprzez wypełnienie niebieskiego formularza przy opisie zajęć na stronie www.przemienieccy.pl/grafik

Nie zwlekaj – daj swojemu dziecku możliwość artystycznego rozwoju 🙂

#przemienieccy #warszawska66 #olsztyn #taniec #taniecolsztyn #dance #młodzież #młodzieżolsztyn #dzieciolsztyn #dlaciebiestaniemynaglowie

Szkoła Tańca i Wdzięku
B&W Przemienieccy

ul. Jaroszyka 3, Olsztyn (JAROTY)

Studio Tańca Warszawska66
Dance Station

al. Warszawska 66a, Olsztyn (PODGRODZIE)

Social media

Zamknij menu