Otwórz menu

DLA HOTELI

.

.

Oferta zajęć tanecznych i zajęć fitness dla gości hotelowych:

Spraw aby pobyt Twoich gości był dla nich niezapomniany! Zaproponuj i zorganizuj dla nich zajęcia i imprezy taneczne z naszym udziałem! Zaproponuj swoim gościom dawkę zajęć fizycznych, poprawiających kondycję nie tylko ciała, ale i umysłu… Pozwól im pozytywnie się zmęczyć oraz                                                                                      zrelaksować

.

1.ZAJĘCIA TANECZNE

1.1. Pary lub solo

.

*SALSA & BACHATA & ROOM

Zajęcia przeznaczone dla miłośników gorących rytmów prosto ze słonecznej Kuby i ciepłej Dominikany. W Sali odbywać się będą zajęcia z kubańskiej salsy i dominikańskiej bachaty.

* SALSA

To obecnie najpopularniejszy taniec użytkowy tańczony w parach. Jego główną zaletą jest uniwersalność – tańczony do gorących latynoskich rytmów. Charakteryzuje się elegancją i bogactwem figur. Podczas zajęć uczestnicy poznają wiele kroków, figur oraz obrotów występujących w salsie.

* BACHATA

Zaraz po salsie drugi popularny taniec w parach i zarazem nazwa stylu muzycznego z Republiki Dominikany. To taniec wolniejszy od salsy. Charakteryzuje się zmysłowym ruchem bioder oraz bliskością partnera i partnerki. Bachata jest szczególnie atrakcyjna dla osób, które z tańcem nie miały wcześniej kontaktu – zachęca swoją prostotą, a także daje możliwości poprzez własną interpretację tworzenia własnego, niepowtarzalnego stylu tańca.

*TANGO ROOM

W tej Sali odnajdą się przede wszystkim miłośnicy wyrazistego i ekspresyjnego tanga.

*TANGO KLASYCZNE (TURNIEJOWE)

ekspresyjny taniec charakteryzujący się improwizacją i bliskością parterów. Tańczony jest do rytmicznej i charakterystycznej muzyki. Wymaga doskonałej koncentracji i zaangażowania emocjonalnego, gdyż spośród tańców standardowych jest tym, od którego oczekuje się największego wyrazu.

*STANDARD ROOM

Propozycja dla miłośników szyku i elegancji tańców standardowych: Walca Angielskiego oraz Walca Wiedeńskiego a także Fokstrota i Quickstepa.

* WALC ANGIELSKI

Cechuje go nieskomplikowana budowa podstawowych kroków, równomierne przenoszenie ciężaru ciała z jednej nogi na drugą, a także wolne tempo i dość łatwo wpadający w ucho rytm.

* WALC WIEDEŃSKI

Najstarszy i najbardziej elegancki taniec standardowy. Walc wiedeński jest dwukrotnie szybszy niż walc angielski i nazywany jest tańcem wirowym, ponieważ oparty jest na rotacyjnym ruchu partnerów dookoła siebie i pary dookoła parkietu. Szybki taniec standardowy. Jest pełen wdzięku i gracji, a jednocześnie wesoły i radosny. Charakteryzuje się akcjami swingowymi oraz specyficznym sposobem unoszeń i opadań.

* FOKSTROT

Szybki taniec standardowy charakteryzujący się podskokami, wykopami i bieganymi kroczkami. Jego charakterystyczną cechą są także szybkie zmiany kierunków i bardzo duża progresja. Powyższe tańce można tańczyć zarówno solo jak i w parach. Z założenia zajęcia prowadzone są dla par (różne warianty dozwolone ). Na specjalne życzenie przeprowadzamy zajęcia w wersji solo. Proponowana forma zajęć – zajęcia w parach

*w przypadku zajęć w parach możliwość prowadzenia zajęć przez 2 instruktorów.

*FUN & DISCO ROOM

W sali królować będą tańce użytkowe. Uczestnicy zajęć poznają ciekawe i bogate choreografie do największych hitów dyskotek lat 70 i 80. mi.n. I Will Survive” Glorii Gaynor, „Upside Down” Diany Ross, Belfast” Boney M., “Staying Alive” Bee Gees i wiele innych. W tej Sali będzie na pewno wesoło i mega dyskotekowo. Poznane układy taneczne uczestnicy będą mogli wykorzystać na niejednym parkiecie.

.

1.2. Dla Kobiet

* SALSA LADIES

Skierowana jest do kobiet, które nie mają partnera do tańca lub po prostu preferują salsę bez pary. Jest także doskonałym treningiem przed tańcem w parze. Na zajęciach panie nauczą się podstawowych figur solowych. To odmiana salsy z „kobiecymi ozdobnikami” rąk i nóg.

 

* BACHATA LADIES

Na zajęciach Panie nauczą się charakterystycznej dla bachaty pracy bioder, klatki piersiowej, nóg, rąk, a nawet dłoni. Poznają także efektowne kroki, które sprawią, że w tańcu będą wyglądać niezwykle kobieco i kusząco.

* KIZOMBA LADIES

Na zajęciach Panie poznają zmysłowe i delikatne ruchy charakterystyczne dla kizomby. Nauczą się wydobywać swoja kobiecą subtelność, nauczą się podstawowych kroków oraz charakterystycznej pracy bioder.

*SEXY LADIES DANCE ROOM:

Zajęcia przeznaczone dla Pań, które będą mogły wydobyć swój wdzięki i swoją kobiecość podczas tańca. Zajęcia są wszechstronne, bazują na rozmaitych stylach tańca, takich jak tańce latynoamerykańskie, dancehall, jazz czy tańce karaibskie.

Dodatkowa propozycja: CHAIR DANCE– taniec na krzesłach.

.

1.3. Dla Dzieci

*MIX DANCE KIDS:

Na zajęciach dzieci poznają kroki i figury taneczne różnych stylów tańca. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy, podczas które mali tancerze nauczą się ciekawych choreografii tanecznych.

*HIP HOP:

To pełny energii styl taneczny dla wyluzowanych. Zajęcia opierają się na poznawaniu kroków i figur stylu ulicznego. Taniec ten pozwala na kreatywność i pracę wyobraźni, a zajęcia są doskonałą okazją do nauki ciekawych choreografii i poznania kultury tego stylu.

*TANIEC TOWARZYSKI

Na zajęciach dzieci uczą się tańców towarzyskich klasycznych oraz latynoamerykańskich.

.

.

2.ZAJĘCIA FITNESS

.

*FIT BODY

Zajęcia prowadzone w spokojnym tempie, o umiarkowanej intensywność, skupiające się na wzmacnianiu poszczególnych partii ciała. Ćwiczenia są tak dobrane, aby każda osoba mogła je wykonać.

*FIT NO FAT- GIMNASTYKA DLA OSÓB PUSZYSTYCH

Zajęcia wytrzymałościowe o umiarkowanej intensywności. Ćwiczenia dobierane są z należytą starannością, tak aby każdy mógł je wykonywać bez względu na stopień otyłości.

*FIT AND HELTHY SENIOR

Zajęcia poprawiające ogólną sprawność ciała i kondycję osób dojrzałych. Zajęcia prowadzone w umiarkowanym tempie, skupujące się na precyzji wykonania, a nie na szybkości ruchów. Ćwiczenia dostosowane do sprawności ruchowej oraz wieku uczestników.

*PILATES

Unikalna metoda ćwiczeń BODY & MIND, która skupia się na wzmocnieniu ,,centrum” naszego ciała. Inspirowana jest jogą, baletem i ćwiczeniami izometrycznymi  (siłowymi). Główną zaletą tej metody jest prostota ćwiczeń które trenują nasz umysł i ciało. Oparta jest bowiem na świadomym, kontrolowanym ruchu poprzez zaangażowanie umysłu oraz włączenie siły oddechu.

* ZDROWY KRĘGOSŁUP

Zajęcia obejmują ćwiczenia rozluźniające, stabilizujące, wzmacniające, i rozciągające poszczególne grupy mięśniowe. W zajęciach Zdrowy Kręgosłup zawarta jest nauka prawidłowego oddychania i utrzymania odpowiedniej postawy ciała. Podczas zajęć Zdrowy Kręgosłup wykonuje się dokładne, niegwałtowne ćwiczenia ruchowe. Celem zajęć jest poprawa ruchomości kręgosłupa i rozciąganie najważniejszych grup mięśniowych, przykurczonych w wyniku siedzącego trybu życia/pracy.

.

.

3.PRZYKŁADOWE ZAJĘCIA PAKIETOWE

.

Istnieje możliwość zorganizowania pojedynczych zajęć, ale oferujemy również zajęcia pakietowe: całodniowe bądź weekendowe.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładową ofertą pakietową.

.

* Pobyt dla dorosłych

I Dzień

Godz. 16.00 -18.35 (3 h)

Czas trwania zajęć: 45 min

16.00-16.45 – SALSA & BACHATA ROOM

16.55-17.40 – FUN & DISCO ROOM

17.50-18.35 – TANGO ROOM

II Dzień

Godz. 11.00 – 13.45 (3h)

Czas trwania zajęć: 45 min

11.00-11.45 – FUN & DISCO ROOM

11.55-12.40 – TANGO ROOM

12.50-13.35 – STANDARD ROOM

.

* Pobyt dla kobiet

I Dzień

Godz. 16.00 – 18.35 (3 h)

Czas trwania zajęć: 45 min

16.00-16.45 – LADIES DISCO ROOM

16.55-17.40 – SALSA & BACHATA & KIZMOBA & CUBAN ROOM

17.50-18.35 – PILATES

II Dzień

Godz. 11.00 -13.45 (3h)

Czas trwania zajęć: 45 min

11.00-11.45 – ZUMBA FUN

11.55-12.40 – SEXY LADIES DANCE ROOM

12.50-13.35 – FIT BODY 

.

* Pobyt taniec i fitness

I Dzień

Godz. 16.00 -18.35 (3 h)

Czas trwania pojedynczych zajęć: 45 min

16.00-16.45 – FUN & DISCO ROOM

16.55-17.40 – PILATES

17.50-18.35 – FIT NO FAT

II Dzień

Godz. 11.00-13.45 (3h)

Czas trwania pojedynczych zajęć: 45 min

11.00-11.45 – ZUMBA FUN

11.55-12.40 – FIT BODY

12.50-13.35 – SALSA & BACHATA & KIZOMBA ROOM

.

* Pobyt rodzice + dzieci – zajęcia równoległe

Sala 1 Dzieci

Godz. 16.00 -17.45 (2 h)

Czas trwania pojedynczych zajęć: 45 min

16.00-16.45 – MIX DANCE KIDS

17.00-17.45 – ZUMBA KIDS

Sala 2 Dorośli

Godz. 16.00 -17.45 (2 h)

Czas trwania pojedynczych zajęć: 45 min

16.00-16.45 -TANGO ROOM

17.00-17.45 – SALSA & BACHATA ROOM

*Przedstawioną ofertę możemy dowolnie modyfikować ( zarówno w zakresie przedstawionego programu, jak i godzin przeprowadzenia zajęć tanecznych lub zajęć

.

.

4.CENA

.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie w oparciu o założenia danych zajęć i potrzeby klienta. 

.

.

5. DLACZEGO MY?

.

Szkoła Tańca i Wdzięku Barbara &Wojciech Przeminieccy działa na olsztyńskim rynku tanecznym od 1993 r. Kadra szkoły to wykształceni instruktorzy, dla których taniec jest życiową pasją. W szkole oprócz zajęć tanecznych prowadzone są także zajęcia fitness.

Szkoła od ponad 20 lat współpracuje z różnymi instytucjami, firmami w tym również placówkami oświatowymi, w których prowadzi zajęcia taneczne.

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas potwierdzeniem wysokiego poziomu, jaki reprezentujemy.

Doceniają oni nasz profesjonalizm oraz oryginalność prowadzonych przez nas zajęć.
Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów…

Zapraszamy do współpracy!

.

.

6. KONTAKT

.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące współpracy prosimy o kontakt z nami w celu omówienia szczegółów:

.

Anna Boguta

Manager Szkoły Tańca i Wdzięku B&W Przemienieccy oraz Studia Tańca Warszawska 66 Dance Station

Tel.509 712 210

anna.boguta@przemienieccy.pl

 Dane kontaktowe :

Szkoła Tańca i Wdzięku B&W Przemienieccy

ul. Jaroszyka 3, 10-687 Olsztyn

Tel. 519 110 150/515 910 667

szkola@przemienieccy.pl

www.przemienieccy.pl

Studio Tańca Warszawska66 Dance Station

Al. Warszawska 66a, 10-082 Olsztyn

Tel.780 00 66 66/ 89 527-07-66

Szkoła Tańca i Wdzięku
B&W Przemienieccy

ul. Jaroszyka 3, Olsztyn (JAROTY)

Studio Tańca Warszawska66
Dance Station

al. Warszawska 66a, Olsztyn (PODGRODZIE)

Social media

Zamknij menu