Otwórz menu

WYNAJEM SAL

Nasza Szkoła Tańca mieści się w dwóch dogodnych lokalizacjach (ul. Jaroszyka3 – osiedle Jaroty oraz Al. Warszawska66a – Podgrodzie).

 

1. Szkoła Tańca i Wdzięku B&W Przemienieccy

ul. Jaroszyka 3 , Olsztyn 

www.przemienieccy.pl

 

Posiadamy dwie sale – większą „brylantową”  95moraz mniejszą „diamentową” 60m2.

Obydwie sale mają ścianę lustrzaną, panele podłogowe przystosowane do zajęć tanecznych. Na stanie posiadamy materace, maty, stoły konferencyjne, krzesła. Mamy również możliwość wypożyczenia rzutnika w celu wyświetlenia prezentacji. Cała szkoła zaopatrzona jest w elektryczną wentylację, dodatkowo na sali diamentowej mamy klimatyzację. Na terenie szkoły mamy dwie szatnie (damską i męską) z szafkami zamykanymi na kluczyk. W każdej szatni znajduje się wydzielona łazienka z toaletą oraz prysznicem. W szatni damskiej dodatkowo jest toaletka dla dziewcząt. Dostępna jest również trzecia toaleta dla gości. Szkoła utrzymana jest na bardzo wysokim poziomie estetycznym.

 

2. Studio Tańca Warszawska66 Dance Station

al. Warszawska 66a , Olsztyn

www.warszawska66.pl

 

Na terenie studia znajduje się jedna duża sala taneczna o wymiarach 140m2.

Posiada długą ścianę lustrzaną, panele podłogowe b.dobrej jakości – przystosowane do zajęć tanecznych. Na stanie posiadamy materace, maty, stoły konferencyjne, krzesła. Mamy również możliwość wypożyczenia rzutnika w celu wyświetlenia prezentacji. Cała szkoła zaopatrzona jest w elektryczną wentylację oraz ogrzewanie podłogowe. Na terenie szkoły mamy dwie szatnie (damską i męską) z szafkami zamykanymi na kluczyk. W każdej szatni znajduje się wydzielona łazienka z toaletą oraz prysznicem.  Dostępna jest również trzecia toaleta dla gości. Szkoła utrzymana jest na bardzo wysokim poziomie estetycznym.

 

Z naszej usługi wynajmu sali skorzystał olsztyński zespół Menelaos. Poniżej mogą Państwo zobaczyć jak prezentuje się sala Warszawska66 Dance Station: 

 

 

Kontakt  : Anna Boguta

e-mail: anna.boguta@przemienieccy.pl

Szkoła Tańca i Wdzięku
B&W Przemienieccy

ul. Jaroszyka 3, Olsztyn (JAROTY)

Studio Tańca Warszawska66
Dance Station

al. Warszawska 66a, Olsztyn (PODGRODZIE)

Social media

Zamknij menu