Otwórz menu

DLA ORGANIZATORÓW WYPOCZYNKU DLA DZIECI

.

.

.

Oferta zajęć tanecznych dla organizatorów wypoczynku dla dzieci…

.

Organizujesz wypoczynek letni lub zimowy dla dzieci i młodzieży w trakcie wakacji lub ferii zimowych?


Wiemy jak trudno jest zadbać o urozmaicenie dnia na obozach wyjazdowych, często atrakcje zależne są od pogody – ale nie z Nami. Tańczyć można zawsze – w słońcu w deszczu 🙂

Pomożemy urozmaicić Twój program w zajęcia taneczne prowadzone przez profesjonalistów !!!

.
.

Co oferujemy?

.

*MIX DANCE KIDS:

Na zajęciach dzieci poznają kroki i figury taneczne różnych stylów tańca. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy, podczas której mali tancerze uczą się ciekawych choreografii tanecznych.

*HIP HOP:

To pełen energii styl taneczny dla wyluzowanych. Zajęcia opierają się na poznawaniu kroków i figur tańca ulicznego. Hip hop pozwala na kreatywność i pracę wyobraźni, a zajęcia są doskonałą okazją do nauki ciekawych choreografii i poznania kultury tego stylu.

*DISCO DANCE

Podczas zajęć dzieci poznają podstawy tańca Disco Dance, jak i technik ściśle z nim związanych. Dodatkowo nauka krótkich choreografii, ćwiczenia poprawiające koordynację ruchową oraz dynamikę tańca – pomogą przygotować młodych tancerzy do profesjonalnych i intensywnych treningów tańca Disco Dance.

*KUBANA KIDS

To zajęcia taneczno-ruchowe, które mają mnóstwo wigoru i energii. Charakteryzują się dynamicznym tempem układów tanecznych przy żywiołowej muzyce. Podczas zajęć uczestnicy uczą się układów choreograficznych dostosowanych do ich umiejętności tanecznych i możliwości ruchowych. Poznają kroki i figury charakterystyczne dla takich tańców jak m.in. hip-hop, salsa, merengue i reggaeton oraz ćwiczą koordynację ruchowo-przestrzenną. Zajęcia są mieszanką świetnej zabawy i dobrego humoru – dzięki czemu są doskonałym lekarstwem na nudę i pozwolą wytańczyć się nawet najbardziej energicznemu dziecku!

*TANIEC TOWARZYSKI:

Na zajęciach dzieci uczą się podstaw tańców towarzyskich ( standardowych i latynoamerykańskich). Taniec towarzyski uczy również dobrych manier, cierpliwości, samodyscypliny.

*BALECIK:

Zajęcia dla dziewczynek, które pragną poczuć się jak prawdziwe księżniczki! Na zajęciach dzieci uczą się prawidłowej postawy ciała, popracują nad koordynacją oraz wzmocnią swoje mięśnie. Zajęcia rozwijają także wrażliwość na muzykę a poprzez ruch dzieci uczą się wyrażać swoje emocje, pomysły i wyobrażenia.

*TANIEC WSPÓŁCZESNY:

Taniec współczesny jest bardzo luźną formą tańca, to znaczy, że nie ma ograniczeń co do ustawienia ciała – tutaj tancerz ma ogromną dowolność w kreowaniu ruchu.  Główne elementy tańca współczesnego to: praca z prawidłowym oddechem i postawą ciała, naturalność i lekkość w tańcu, gibkość, zwinność i wytrzymałość, wznoszenie i opadanie, przyspieszanie i zwalnianie, równowaga i upadek.

.

Dodatkowo w naszej dziecięcej ofercie znajdują się również:

.

*ANIMACJE:

Czyli kreatywna i jednocześnie zabawowa forma zapewnienia dzieciom tzw. „wolnego czasu”. Scenariusz animacji jest dobierany indywidualnie do każdego klienta. Jesteśmy elastyczni i przepełnieni pomysłami na gry, zabawy i zagadki dla dzieci.

.

.

Cena:

Każdego klienta traktujemy indywidualnie w oparciu o założenia danych zajęć i potrzeby klienta. 

Na wszystkie nasze usługi wystawiamy faktury VAT, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami.

Kontakt:

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące współpracy prosimy o kontakt z nami w celu omówienia szczegółów:

Paulina Rutkowska      p.rutkowska@przemienieccy.pl

                                                                                                                           

.

.

Dane kontaktowe:

Szkoła Tańca i Wdzięku B&W Przemienieccy

Ul. Jaroszyka 3, 10-687 Olsztyn

Tel.515 910 667

szkola@przemienieccy.pl

www.przemienieccy.pl

Szkoła Tańca i Wdzięku
B&W Przemienieccy

ul. Jaroszyka 3, Olsztyn (JAROTY)

Studio Tańca Warszawska66
Dance Station

al. Warszawska 66a, Olsztyn (PODGRODZIE)

Social media

Zamknij menu