Otwórz menu

Turniej Tańca Przedszkolak 2023 MRĄGOWO

XXV TURNIEJ TAŃCA „PRZEDSZKOLAK 2023”
Z wielką przyjemnością ponownie informujemy, że 22.04.2023 rozegramy XXV Turniej Tańca „Przedszkolak” 2023. Wydarzenie odbędzie się w Hali Widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Mrągowie ul. Kopernika 2c.
Wydarzenie objęte jest patronatem honorowym Burmistrza Miasta Mrągowo.
22.04.2023 sobota godz. 11:00
Jako Szkoła Tańca i Wdzięku B&W Przemienieccy od 27 lat organizujemy takie przedsięwzięcie m.in. w Olsztynie, Biskupcu oraz Mrągowie zdobywając doświadczenie, dzięki czemu wydarzenie jest na bardzo wysokim poziomie i cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców.
Podczas Turnieju Tańca „Przedszkolak” prezentują się przedszkolaki z placówek edukacyjnych współpracujących z naszą Szkołą a także chętne dzieci niezwiązane z naszą Szkołą.
Wejście oraz uczestnictwo w turnieju jest całkowicie bezpłatne (non profit) dla mieszkańców miasta i pobliskich gmin. Wydarzenie opatrzone jest programem edukacyjnym skierowanym zarówno do rywalizujących dzieci jak również widowni. Dzieci (zwykle pierwszy raz) zapoznają się ze zdrową rywalizacją, kształtują swoją osobowość, uczą się radzić sobie z emocjami. Poprzez nagrodzenie wszystkich uczestników wzmacniamy ich wiarę w siebie, podnosimy samoocenę, mobilizujemy do dalszej pracy. Taniec jest sportem, który jest niesamowicie ważny szczególnie w pierwszym etapie życia każdego człowieka. Wśród innych dyscyplin sportowych wyróżnia się wysoką kulturą zachowania, którą dzieci nasiąkają już od podstaw. Tancerze pracują nad koordynacją ruchową, rytmicznością, gracją jednocześnie korygując postawę ciała.
Turniej Tańca „Przedszkolak” niewątpliwie przyczynia się do rozwoju kulturalnego mieszkańców Mrągowa oraz okolicznych jednostek samorządowych. Rywalizacja przedszkolaków jest urozmaicona pokazami tanecznymi par/grup sportowych ze Szkoły Tańca i Wdzięku B&W Przemienieccy.
Sponsorami wydarzenia są : Sklep z Artykułami Tanecznymi Wika, Szkoła Tańca i Wdzięku B&W Przemienieccy, Niepubliczne Przedszkole Nasze Pociechy, Miasteczko Westernowe Mrongoville.

Szkoła Tańca i Wdzięku
B&W Przemienieccy

ul. Jaroszyka 3, Olsztyn (JAROTY)

Studio Tańca Warszawska66
Dance Station

al. Warszawska 66a, Olsztyn (PODGRODZIE)

Social media

Zamknij menu