Otwórz menu

AGNIESZKA WERYK

 

,,Taniec od zawsze był i jest obecny w moim życiu. Moim marzeniem jest nauczanie tańca, oczarowanie dzieci tym fantastycznym hobby.”

 

Największe osiągnięcia jako tancerza/ trenera:

Taniec to jej pasja od najmłodszych lat. Przygodę turniejową rozpoczęła w wieku 8 lat. Wielokrotna medalistka turniejów tańca nowoczesnego o zasięgu  krajowym i międzynarodowym. Trzykrotna Mistrzyni Świata w tańcu Disco Dance solo. Dwukrotna Mistrzyni Świata w tańcu Disco Dance duety. Mistrzyni  Świata  w tańcu Mini Formacja Funky. Zdobywczyni Pucharu Polski w tańcu Disco Dance Freestyle solo. Dwukrotna zdobywczyni Pucharu Polski w tańcu Dance Show duety.  Mistrzyni Polski  w tańcu Dance Show duety.

Na swojej drodze tanecznej trenowała takie style taneczne jak: disco dance, disco dance freestyle, disco show, hip-hop, funky dance, jazz, taniec współczesny, balet, dancehall.

Absolwentka Wychowania Fizycznego w Olsztyńskiej Szkole Wyższej im. Józefa Rusieckiego oraz Pedagogiki Wczesnej Edukacji-moduł Edukacja przez sztukę, na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Ukończyła również Studia Podyplomowe na kierunku Gimnastyka, rytmika i taniec w wychowaniu muzyczno-ruchowym dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

 

Od ilu lat pracuje w szkole:

W Szkole Tańca i Wdzięku B&W Przemienieccy pracuje od 2023r. 

 

Trenowała pod okiem:

Zdobywała doświadczenie taneczne i sportowe, pod okiem  fachowych instruktorów, w wielu klubach i szkołach tanecznych oraz w szkole sportowej. Najważniejsze to klub tańca sportowego TAN Nidzica; Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie; Pracownia Tańca Pryzmat Katarzyny Grabińskiej w Olsztynie; Flowin¢ Style Dance Studio Katarzyny Rozumek w Olsztynie. Uczestniczyła w licznych, krajowych  warsztatach tanecznych.

 

W Szkole Tańca:

Instruktorka zajęć tanecznych oraz gimnastycznych.

 

Szkoła Tańca i Wdzięku
B&W Przemienieccy

ul. Jaroszyka 3, Olsztyn (JAROTY)

Studio Tańca Warszawska66
Dance Station

al. Warszawska 66a, Olsztyn (PODGRODZIE)

Social media

Zamknij menu