Otwórz menu

XXII TURNIEJ TAŃCA ,,PRZEDSZKOLAK 2018” 21.04.2018 MRĄGOWO

Już w najbliższą sobotę ( 21 kwietnia) ostatni etap ,,XXII Turnieju Tańca ,,PRZEDSZKOLAK 2018” . Tym razem zapraszamy na Nasz Turniej do Mrągowa ( Sala widowiskowo-sportowa , Zespół Szkół nr 1 w Mrągowie; ul.Kopernika 2C)

Najmłodsi tancerze z z Mrągowa, Sorkwit, Warpun, Zyndak, Rozóg i Choszczewa wyjdą na parkiet,aby zaprezentować swoje taneczne umiejętności. Zatańczą m.in. sambę, jive, quickstepa, rumbę i taniec ,,robotów”.
Najlepsi tancerze zostaną odznaczeni medalami, a placówki opiekujące się tancerzami -statuetki
Turnieje uświetnią występy pokazowych tancerzy solistów, par oraz zespołów ze Szkoły Tańca i Wdzięku B&W Przemienieccy i Studia Tańca Warszawska66 Dance Station w Olsztynie . Celem turnieju jest integracja tańczących dzieci oraz wyłonienie tanecznych talentów. Utalentowane dzieci, będą mały szansę wstąpić do sportowych klubów tanecznych i ogólnopolskich stowarzyszeń tanecznych.
Na turniej zaproszeni zostali rodziny i przyjaciele oraz nauczyciele młodych tancerzy Mile widziane są również osoby, które chciałyby wystartować w tanecznej rywalizacji lub które chcą po prostu podziwiać taneczne występy. Wstęp na turniej jest bezpłatny.
Początek turnieju o godz. 14.00

Szkoła Tańca i Wdzięku
B&W Przemienieccy

ul. Jaroszyka 3, Olsztyn (JAROTY)

Studio Tańca Warszawska66
Dance Station

al. Warszawska 66a, Olsztyn (PODGRODZIE)

Social media

Zamknij menu