Otwórz menu

XXII TURNIEJ TAŃCA ,,PRZEDSZKOLAK 2018”

Już w najbliższy weekend zapowiada się kolejne turniejowe szaleństwo taneczne! 7 i 8 kwietnia 2018 r w Studiu Tańca Warszawska66 Dance Station w Olsztynie odbędą się kolejne Turnieje ,,XXII Turniej Tańca ,,PRZEDSZKOLAK 2018” .
 
Najmłodsi tancerze wyjdą na parkiet,aby zaprezentować swoje umiejętności, które nabyli w ciągu ostatnich miesięcy nauki tańca. Zaprezentują poznane dotychczas tańce tj. walc angielski,quickstep, samba, rumba, jive, show dance, balet, polka, dancehall i inne.
 
Najlepsi tancerze zostaną odznaczeni medalami, a najlepsze przedszkola otrzymają puchary.
 
Turnieje uświetnią występy pokazowych tancerzy solistów, par oraz zespołów ze Szkoły Tańca i Wdzięku B&W Przemienieccy w Olsztynie i Studia Tańca Warszawska66 Dance Station . Celem turnieju jest integracja tańczących przedszkolaków oraz wyłonienie tanecznych talentów. Utalentowane dzieci, będą mały szansę wstąpić do sportowych klubów tanecznych i ogólnopolskich stowarzyszeń tanecznych.
 
Na turniej zaproszeni zostali rodziny i przyjaciele oraz nauczyciele tańczących przedszkolaków. Mile widziane są również osoby, które chciałyby podziwiać taneczne występy. Wstęp na turniej jest bezpłatny.
 
Serdecznie zapraszamy do Studia Tańca Warszawska66 Dance Station przy al. Warszawskiej 66 a.

Szkoła Tańca i Wdzięku
B&W Przemienieccy

ul. Jaroszyka 3, Olsztyn (JAROTY)

Studio Tańca Warszawska66
Dance Station

al. Warszawska 66a, Olsztyn (PODGRODZIE)

Social media

Zamknij menu