Otwórz menu

Warsztaty Hip Hop Dance z Denym !

29 Maja ( Niedziela)
Kolejny raz zawodnik Streetdance’owej sceny – Daniel DeNy Nowak – Architekts Family – ARTS FAM \ Trójmiasto ! odwiedzi nasze Studio Tańca Dance Station Warszawska66. Tego nie można przegapić!

29 Maj – Niedziela

Obydwie klasy (podstawowe) warsztatów odbędą się o godzinach:
1) 12.00 -13.15
2) 13.30-14.45
3) dodatkowy prezent od Studio Tańca Dance Station Warszawska 66 – Panel dyskusyjny poświęcony kulturze Hip Hop, który poprowadzi rzecz jasna DeNy. Potrwa on 1 godzinę. Start od razu po warsztatach.

 

Kim jest DENY ?

Pochodzi z Trójmiasta. Były student aktorstwa, filologii angielskiej i psychologii. Swoją przygodę z tańcem hip hop zaczynał w 2006 roku. Styczność z tańcem miał już jako dziecko, początkowo był to balet (do którego potem na pewien czas powrócił) oraz taniec współczesny. Trener, prowadzący zajęcia stałe i indywidualne, na terenie całej Polski i za granicą: Anglia, Szwecja. Choreograf (m. in EURO 2012), sędzia (m. in na Baltic Games, SHC Elements, Hip Hop contest vol. 1 oraz vol. 2, Stacja Battle, Bitwa na Dolnym Mieście Gdańska), instruktor, model, aktor. Uczestnik wielu paneli, pokazów i nagrywek do tanecznych i filmowych projektów oraz teledysków m in. DOD i Liroy, LipDub, EURO 2012, GDM. Obecnie trenuje: house, hip hop, krump, experimental, akrobatykę i Capoeire, Afro Dance i Dancehall. Ma ponad 10–letnie doświadczenie z teatrem i filmem. Półfinalista programu – Got to Dance. Na swoim koncie ma pokaźną ilość publicznych wystąpień tanecznych jak np. na Gdańsk Dźwiga Muzę, Pola Nadziei, WOŚP, SHC Elements, Odyseja Umysłu w Filharmonii Bałtyckiej, Szlachetna Paczka, Teatr Muzycznym w Gdyni, Otwarcie Teatru Szekspirowskiego w Gdańsku. Współpracował z Sopockim Teatrem Tańca. Współpracował/uje z różnymi markami odzieżowymi i nie tylko: Social Animalz, Cropp, Rydel House, Stoprocent/Endorfina, Starter, Diamante Wear, Cheap Monday, BLK black water, Cropp, JumpCity, Mercedes-Benz. Swój bogaty warsztat szkolił u takich tancerzy z Polski i zza granicy jak: Jacek Owczarek, Iwona Olszowska, Bbboy Cetowy i Bboy Bartaz, Niako, U.Kay, Majid, Lil G’bb, Bruce Blanchard, Scorpion, Marvin, Mr. Wiggels, Henry Link, Buddah Stretch, Lil Gully, Boi B-Dash, Kid Eyez, Mamson, Rodrig Dibakoro, Brooklyn Terry, Loose Joint, Hiro, Kapela i wielu innych. Prowadzi panele dyskusyjne w szkołach i studiach tańca o tematyce tanecznej i motywacji. „

1334

Szkoła Tańca i Wdzięku
B&W Przemienieccy

ul. Jaroszyka 3, Olsztyn (JAROTY)

Studio Tańca Warszawska66
Dance Station

al. Warszawska 66a, Olsztyn (PODGRODZIE)

Social media

Zamknij menu