Otwórz menu

WARSZTATY DLA DOROSŁYCH TANIEC WSPÓŁCZESNY I KONTAKT IMPROWIZACJA 01.03.2020

Serdecznie zapraszamy na warsztaty dla dorosłych Taniec współczesny i Kontakt improwizacja. Interesuje Cię, któryś z tych styli tanecznych ?…a może już któryś z nich tańczysz?… chcesz nauczyć się czegoś nowego? Jeśli któreś z tych pytań idealnie pasuje do Ciebie nie czekaj zapisz się już dziś!
.
01.03.2020 (niedziela)
.
Miejsce: Studio Tańca Warszawska 66  Dance Station
10:00-11:00 taniec współczesny
11:15-12:15 kontakt improwizacja
.
Cena:
35 zł za pakiet 2h
25 zł za 1h zajęć
.
Zapisy do 25.02.2020
.
*konieczna rezerwacja miejsca pod tel.780 006 666 / 519 110 150.
.
TANIEC WSPÓŁCZESNY
W ćwiczeniach technicznych wykorzystuje się między innymi podstawy tańca klasycznego i jazzowego, jak również inspiruje się innymi dziedzinami ruchu i tańca, nauki, teatru, sportu i wszystkiego, co jest związane z człowiekiem i otaczającą nas rzeczywistością np. sposób poruszania się niemowlaka lub zwierzęcia, specyfikę przelatującej wody, porywczy wiatr, czy figury akrobatyczne.  Główne elementy tańca współczesnego to: praca z prawidłowym oddechem i postawą ciała, naturalność i lekkość w tańcu, gibkość, zwinność i wytrzymałość, wznoszenie i opadanie, przyspieszanie i zwalnianie, równowaga i upadek.
KONTAKT IMPROWIZACJA
W połączeniu z techniką kontakt improwizacja uwalnia ciało jako centrum wszechstronnego kreatywnego procesu doświadczania. Kontakt improwizacja jest tańcem, w którym używamy dotyku jako bodźca/ impulsu do ruchu, podążamy za partnerem, uczymy się ufać, uczymy się, jakie możliwości ma nasze ciało, znajdujemy swój sposób ruchu, będąc w kontakcie z ludźmi, sobą i przestrzenią.

Szkoła Tańca i Wdzięku
B&W Przemienieccy

ul. Jaroszyka 3, Olsztyn (JAROTY)

Studio Tańca Warszawska66
Dance Station

al. Warszawska 66a, Olsztyn (PODGRODZIE)

Social media

Zamknij menu