Otwórz menu

Szkolenie z Klasyki Tanecznej z Anną Julią Dębowską

5 grudnia 2015 (sobota) w Studio Tańca Warszawska66 Dance Station odbędzie się szkolenie z klasyki tanecznej z Anną Julią Dębkowską.

Szkolenie zostanie przeprowadzone w dwóch grupach szkoleniowych:

Grupa I -do 10 lat od godziny 14.30-16.00(2 x 45 min)

Grupa II -od 11 lat od godziny 16.30-19.45 (4 X 45 min)

Zapisy na warsztaty do dnia 26 XI od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00-20.00 w recepcji lub pod numerem telefonu 780 00 66 66. Serdecznie zapraszamy!

Kim jest p. Anna Julia Dębowska?

Ukończyła Państwową Szkołę Baletową im. Feliksa Parnella w Łodzi uzyskując dyplom i tytuł tancerza o specjalizacji taniec sceniczny.W trakcie nauki uczestniczyła w wielu warsztatach tanecznych, szkoląc się u międzynarodowych pedagogów w takich technikach jak:jazz, funkyjazz, broadwayjazz, modernjazz, dzięki którym odkryła nowa formę teatralną – MUSICAL.Okazał się on jej przyszłością i spełnieniem marzeń zawodowych. Po ukończeniu szkoły karierę artystyczną rozpoczęła od półrocznego tourne po Europie ze spektaklem musicalowym „Webber Gala”, gdzie mogła współpracować z międzynarodowym zespołem, tańcząc do utworów ze spektakli „Jesus Christ Superstar”, ”Cats”, ”Evita”, ”Phantom of the Opera”.Jednocześnie rozpoczęła współpracę z niemiecką agencją muzyczną biorąc pięciokrotnie udział przy produkcji trasy musicalu „Evita” oraz „Jesus Christ Superstar”.Jednak za najważniejsze osiągnięcie zawodowe uważa prace od 2002 roku w Teatrze Muzycznym ROMA  w Warszawie. Po wieloetapowych castingach trwających pół roku dostała sie do musicalu „Koty”, w którym zagrała ponad 330 razy jako liderka zespołu tanecznego.Ten tytuł zapoczątkował pracę przy kolejnym ważnym musicalu „Taniec Wampirów”. Spektakl jest oparty na scenariuszu filmu Romana Polańskiego pt.”Nieustraszeni pogromcy Wampirów”, który objął opiekę artystyczną nad produkcją musicalu w Teatrze Muzycznym ROMA. Choreografię przygotował amerykański choreograf Dennis Callahan.Równie ważnymi produkcjami Teatru Muzycznego ROMA ,w których wzięła udział były: „Miss Saigon”, ”Grease”, ”Akademia Pana Kleksa” oraz „Upiór w Operze” , gdzie od marca do grudnia 2008 roku zagrała ponad 200 spektakli.Obecnie jej pasją jest praca z ludźmi, prowadzenie zajęć tanecznych, praca z tancerzami i tworzenie własnych choreografii. Jej specjalnością jest balet, modern jazz i techniki stretchingowe.

Pracę pani Ani można zobaczyć na znanym portalu YouTobe:

https://www.youtube.com/watch?v=MxgTidnhtIo

https://www.youtube.com/watch?v=YC7xm9S8eOg

 

 

Szkoła Tańca i Wdzięku
B&W Przemienieccy

ul. Jaroszyka 3, Olsztyn (JAROTY)

Studio Tańca Warszawska66
Dance Station

al. Warszawska 66a, Olsztyn (PODGRODZIE)

Social media

Zamknij menu