Otwórz menu

FLASH MOB 2018

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TAŃCA FLASH MOB 2018
29 kwietnia przypada Międzynarodowy Dzień Tańca. Z tej okazji 27 kwietnia ( pt) o godz. 17.00 Szkoła Tańca i Wdzięku B&W Przemienieccy oraz Studio Tańca Warszawska66 Dance Station już po raz trzeci zaproszą do wspólnego świętowania.
Taneczny flash mob tradycyjnie będzie miał miejsce na olsztyńskiej starówce, tuż przy scenie staromiejskiej. Impreza ma na celu zintegrować pokolenie tancerzy młodych, dorosłych i mieszkańców Olsztyna. Namawiamy wszystkich do wspólnego tańca !
Międzynarodowy Dzień Tańca został ustanowiony w 1982 roku przez Komitet Tańca Międzynarodowego Instytutu Teatralnego będącego pod auspicjami UNESCO. Dzień obchodów, 29 kwietnia, wybrano na pamiątkę chrztu wielkiego reformatora sztuki tańca, twórcy europejskiego teatru baletowego, francuskiego tancerza i choreografa Jeana-Georgesa Noverre’a.

 

 

A TAK BYŁO W ZESZŁYM ROKU :

 

 

 

Uwaga uwaga !!! W razie ulewnego deszczu nasz Flash Mob niestety się nie odbędzie. My się deszczu nie boimy ale martwimy się o sprzęt grający:) Liczymy jednak na to, że przegonimy chmury i uda nam się razem zatańczyć! Bądźmy dobrej myśli  Prosimy słoneczko 

Szkoła Tańca i Wdzięku
B&W Przemienieccy

ul. Jaroszyka 3, Olsztyn (JAROTY)

Studio Tańca Warszawska66
Dance Station

al. Warszawska 66a, Olsztyn (PODGRODZIE)

Social media

Zamknij menu