Otwórz menu

ROZTAŃCZONA KADRA – DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Oni uczą i wychowują najmłodszych- my edukujemy ich jak czerpać i dzielić się miłością do tańca.
Doceniając wkład i poświecenie wszystkich pracowników placówek edukacyjnych nasza Szkoła Tańca po raz trzeci zorganizowała zajęcia taneczno-edukacyjne – chwilę relaksu połączonego z edukacją taneczną. Taniec to piękny sport, do którego miłością można zarazić już najmłodszych – jeśli tylko wiemy jak to zrobić! My nie tylko nauczamy naszych przedszkolaków, ale również wspomagamy pracę nauczycieli, by mogli z łatwością wprowadzać taneczne elementy w swojej pracy ze świadomością ich poprawnego wykonania.

Zajęcia pod hasłem ,,Roztańczona kadra” odbyły się 19.10.2019 r. w Studiu Tańca Warszawska 66 Dance Station. Warsztaty poprowadził Adam Jabłoński- wielokrotny Mistrz Okręgu Warmińsko-Mazurskiego w tańcu towarzyskim, trener klubu sportowego Wika Olsztyn.

Udział w zajęciach wzięli przedstawiciele : Przedszkola Miejskiego nr 3 w Olsztynie, Przedszkola Miejskiego nr 9 w Olsztynie, Przedszkola Miejskiego nr 13 w Olsztynie, Przedszkola Miejskiego nr 29 w Olsztynie, Przedszkola Miejskiego nr 37 w Olsztynie, Przedszkola Art School , Przedszkola „Krasnale” z Warpun, Przedszkole „Słoneczko” z Sorkwit.

Dziękujemy i do zobaczenia już wkrótce przy kolejnej edycji taneczno-edukacyjnych spotkań 🙂

 

Szkoła Tańca i Wdzięku
B&W Przemienieccy

ul. Jaroszyka 3, Olsztyn (JAROTY)

Studio Tańca Warszawska66
Dance Station

al. Warszawska 66a, Olsztyn (PODGRODZIE)

Social media

Zamknij menu